Exkurze a výlety

Exkurze, výlety a doplňkové služby

Nedílnou součástí klientského servisu je nabídka a realizace doplňkových služeb pro klienty. Zejména se jedná o nabídky pro volný čas, exkurze a výlety. Možností je nepřeberné množství, ale kromě uvedení základní nabídky skupinových a individuálních exkurzí považujeme za zásadní neustálou komunikaci s klientem. Chceme totiž klientům aktivně objasňovat a doporučovat ty nejvhodnější varianty a být s ním v těsném kontaktu.

Kromě základní nabídky se snažíme doplňovat informace o sezónních a speciálních možnostech pro dané období. V rámci těchto aktivit jsou potom poskytovány i ostatní služby, ať už se jedná o zajištění vstupenek, letenek, jízdenek a podobně. Nabídka je obvykle mnohem širší, než je možné sepsat do přehledů nebo ceníků. Proto považujte naši nabídku za základní a vhodnou pro první orientaci.

Kromě námi organizovaných exkurzí máme přehled i o exkurzích organizovaných ostatními firmami, se kterými spolupracujeme.

Q

Varování

Nedoporučujeme kupovat exkurze u pouličních prodejců. Velmi varujeme před jejich nekalými obchodními praktikami. Pokud Vám již z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje naše nabídka, využívejte pouze licencované a zavedené poskytovatele, kteří jsou pojištění a spolupracují pouze odpovídajícími dopravci atp. Navíc garantují svou kvalitu i rozsah služeb a jsou schopní řešit i složité situace, které mohou vzniknout.

DELEGATE SERVICE - výlety a exkurze

Skupinové exkurze

  • Cena je stanovena za osobu a program exkurze je předem dán. Počet osob není znám dopředu, ale obvykle od 4 do 40 osob.
  • Nabídka je vázána na konkrétní den a hodinu na předem stanovený počet hodin a je tak možno plánovat program na týdny dopředu.
  • I když Vám termín nebo program nevyhovuje, určitě nás kontaktujte, mohou existovat i neuvedené nebo mimořádné alternativy.

Individuální exkurze

  • Cena kalkulace je stanovena za auto (obvykle 1-7 osob), program exkurze je flexibilní podle přání zákazníka.
  • Je možné sestavit a kalkulovat jakoukoliv exkurzi. Kontaktujte naše pracovníky, kteří Vám s výběrem a sestavením exkurze pomohou.
  • Nabídku nejčastěji poptávaných exkurzí již máme zpracovanou; individuálně modifikované obvyklé exkurze i exkurze zcela speciální.